Strona główna  E-mail  Soon  
   
Oferta +

Nasza doświadczona kadra projektowa zapewnia wysoki poziom prac i daje gwarancję prawidłowego doboru urzdzeń do konkretnych warunków obiektowych. Oferta naszej firmy obejmuje urządzenia i usługi, które znajduj zastosowanie w sieciach i instalacjach zarówno ciepłej jak i zimnej wody, kotłowniach, ciepłowniach węzłach cieplnych, systemach uzdatniania wody, wentylacji i klimatyzacji.

PROWINEX Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną usługę w zakresie:

Ogrzewnictwo +

1. Modernizujemy układy instalacji parowej na nasz koszt, polegające na wymianie odwadniaczy (umowa dealerska z POLSIKO na sprzedaż odwadniaczy). Zwrot kosztów inwestycji następuje z różnicy w opłatach za parę technologiczną.
2. Montujemy i uruchamiamy układy parowe.
3. Projektujemy, dostarczamy, montujemy i uruchamiamy kotłownie parowe, gazowe oraz wodne
o dowolnym zakresie mocy. Wykonane przez nas kotłownie charakteryzuje: wysoki komfort cieplny, niski koszt eksploatacji, małe zużycie paliwa, prosta i bezpieczna obsługa.
W kotłowniach montujemy kotły firmy HOVAL, DE DIETRICH VAILLANT, VIESSMANN
w ostatnim okresie również kotły na eko groszek firmy PROTECH lub HEF. Automatyka
w montowanych kotłowniach wykonywana jest w oparciu o urządzenia m.in. firm SABUR, TELMATIK, BELIMO, DANFOSS.
4. Dostarczamy i uruchamiamy węzły cieplne w oparciu o wymienniki ALFA LAVAL, automatyka firm SIEMENS, DANFOSS (umowa na sprzedaż wymienników z ALFA LAVAL).
Na zlecenie EC "Łęg" firma nasza wykonała 120 wymiennikowni ciepła w budynkach mieszkalnych. Obecnie prowadzimy całodobową obsługę techniczną tych wymiennikowni, kotłowni, oraz całych układów ciepłowniczych. Jest to dowód zaufania jakim zostaliśmy obdarzeni przez klienta.
5. Wykonujemy automatykę pogodową, zapewniając automatyczne dopasowanie temperatury budynku do zmian temperatury otoczenia, przy zachowaniu pełnego komfortu cieplnego.
6. Wykonujemy modernizacje systemów energetycznych z finansowaniem w systemie ESCO (zwrot nakładów inwestycyjnych następuje z wypracowanych oszczędności). Sieci cieplne wykonujemy w oparciu o materiały firmy KELVIN, INFRACORR

Sprzedaż ciepła +

1. Dostawa ciepła dla budynków mieszkalnych TBS Krak System i SM CERAMIK ul. Gustawa Morcinka w Krakowie os. Zesławice, na zlecenie TBS Krak System i SM Ceramik w Krakowie.

Wentylacja i klimatyzacja +

1. Wykonujemy instalacje c.o., c.w.u. i wentylacji. Instalację wentylacji wykonujemy
w oparciu o materiały z firmy FRAPOL, SMAY. Montujemy klimatyzatory firmy MITSUBISHI, SANYO, DAIKIN.

Zestawy hydroforowe +

1. Wykonujemy układy podwyższania ciśnienia w oparciu o pompy GRUNDFOS, oraz najnowsze technologie systemów sterowania (przemienniki częstotliwości firmy APATOR CONTROL, presostaty firmy DANFOSS).

Nasze usługi świadczymy również w zakresie: +

1. Projektowania sieci cieplnych, instalacji c.o., c.w.u., wod.-kan. wentylacji, kotłowni. Dokumentacje posiadaj pełny zakres wymaganych uzgodnień.
2. Wykonujemy audyty energetyczne.

Prowadzimy serwis, nadzór i obsługę: +

1. Obsługa techniczna i konserwacja węzła wymiennikowego Państwowej Szkoły Muzycznej ul. Józefińska 10/12
2. Obsługa techniczna i konserwacja węzła dla Stacji Ochrony Roslin ul. Kołowa na zlecenie Stacji Ochrony Roślin
3. Obsługa techniczna i konserwacja węzła dla Stacji Ochrony Roślin ul. Kołowa na zlecenie W.I.N i O.R.
4. Obsługa techniczna i konserwacja węzła wymiennikowego w budynku mieszkalnym ul. Promienistych 5 w Krakowie na zlecenie Wspólnota Mieszkaniowa PROMIENISTYCH
5. Obsługa techniczna kotłowni w budynku mieszkalnym na os. Na Wzgórzach 17C na zlecenie p. Zbigniew Kaleta
6. Dostawa ciepła dla budynków mieszkalnych TBS Krak System i SM CERAMIK ul. Gustawa Morcinka w Krakowie os. Zesławice, na zlecenie TBS Krak System i SM Ceramik w Krakowie.

Zapytanie ofertowe +

 Potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach i usługach?

+ Złóż zapytanie...
  do góry Copyright © Prowinex Sp. z o.o. 2006 - All Rights Reserved - created by c16 remake by POLite