Strona główna  E-mail  Soon  
   
Informacje o firmie +

PROWINEX Sp. z o.o. pragnie złożyć na Państwa ręce ofertę ogólnie opisującą usługi świadczone przez naszą firmę i tym samym zaprosić Państwa do współpracy.
PROWINEX Sp. z o.o. jest firmą powstałą 18-05-2004r. Firma kontynuuje tradycje Zakładu Usług Technicznych „PROWINEX” istniejącego na rynku od 1992r. posiadającego wykwalifikowaną kadrę inżyniersko-techniczną.
Stawiając na wysoki poziom techniczny usług firma oferuje ich szeroki wachlarz, spełniając jednocześnie najwyższe wymagania klientów. Zaczynając od konsultingu i wspólnego wybrania optymalnego rozwiązania poprzez projekt, wykonanie, uruchomienie i regulację. Ściśle współpracujemy z renomowanymi dostawcami najnowocześniejszych technologii w branży, z kraju i zagranicy. Ich różnorodna oferta pozwala na zaspokojenie wysokich wymagań w zakresie jakości i trwałości urządzeń, jak i na realizację tańszych systemów, ale o odpowiednim standardzie technicznym. Na nasze prace udzielamy 4 letniej gwarancji, a na urządzenia i materiały użyte udzielamy gwarancji zgodnej z okresem gwarancji udzielonej przez producentów.
Zapewniamy całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w obiektach przez nas zrealizowanych i nie tylko, który jest prowadzony przez własne grupy serwisowe.


PROWINEX Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną usługę w zakresie:

1. Wykonujemy modernizacje układu instalacji parowej na nasz koszt, polegające na wymianie odwadniaczy . Zwrot kosztów inwestycji następuje z różnicy w opłatach za parę technologiczną.
2. Wykonujemy układy podwyższania ciśnienia w oparciu o pompy GRUNDFOS, Wilo, LFP Leszno oraz najnowsze technologie systemów sterowania (przemienniki częstotliwości firmy APATOR CONTROL, presostaty firmy DANFOSS).
3. Projektujemy, dostarczamy, montujemy i uruchamiamy kotłownie parowe oraz wodne o dowolnym zakresie mocy. Wykonane przez nas kotłownie charakteryzuje; wysoki komfort cieplny, niski koszt eksploatacji, małe zużycie paliwa, prosta i bezpieczna obsługa. W kotłowniach montujemy kotły firmy BUDERUS, DE DIETRICH VAILLANT, VIESSMANN, HOVAL montujemy również kotły na eko groszek firmy PROTECH lub HEF. Automatyka w montowanych kotłowniach wykonywana jest w oparciu o urządzenia m.in. firm HONEWELL, TELMATIK, BELIMO, DANFOSS, SABUR.
4. Świadczymy usługi w zakresie instalacji c.w.u., centralnego ogrzewania np. wymiana i montaż grzejników, zaworów termostatycznych. Montujemy grzejniki takich firm jak Purmo Zehnder, Instalprojekt. Instalacje wykonujemy zarówno z miedzi jak tworzyw sztucznych np. firmy Kan-Therm.
5. Wykonujemy modernizacje systemów energetycznych z finansowaniem w systemie ESCO ( zwrot nakładów inwestycyjnych następuje z wypracowanych oszczędności). Sieci cieplne wykonujemy w oparciu o materiały firmy KELVIN, INFRACORR, ISOPLUS.
6. Dostarczamy i uruchamiamy węzły cieplne w oparciu o wymienniki ALFA LAVAL, automatyka firm SIEMENS, DANFOSS (umowa na sprzedaż wymienników z ALFA LAVAL). Na zlecenie EC „Łęg” firma nasza wykonała 120 wymiennikowni ciepła w budynkach mieszkalnych. Obecnie prowadzimy całodobową obsługę techniczną tych wymiennikowni, kotłowni, oraz całych układów ciepłowniczych. Jest to dowód zaufania jakim zostaliśmy obdarzeni przez klienta.
7. Montujemy i uruchamiamy układy parowe.
8. Wykonujemy instalacje c.o., c.w.u. i wentylacji. Instalację wentylacji wykonujemy w oparciu o materiały z firmy FRAPOL, SMAY. Montujemy klimatyzatory firmy SANYO, DAIKIN, Mitsubishi.
9. Wykonujemy automatykę pogodową, zapewniając automatyczne dopasowanie temperatury budynku do zmian temperatury otoczenia, przy zachowaniu pełnego komfortu cieplnego.

Nasze usługi świadczymy również w zakresie:

1. Projektowania sieci cieplnych, instalacji c.o., c.w.u., wod.-kan. wentylacji, kotłowni. Dokumentacje posiadają pełny zakres wymaganych uzgodnień.
2. Wykonujemy audyty energetyczne. Doświadczona kadra projektowa zapewnia wysoki poziom prac i daje gwarancję prawidłowego doboru urządzeń do konkretnych warunków obiektowych.
3. Opracowujemy analizy cieplne Oferta naszej firmy obejmuje urządzenia i usługi, które znajdują zastosowanie w sieciach i instalacjach zarówno ciepłej jak i zimnej wody, kotłowniach, ciepłowniach węzłach cieplnych, systemach uzdatniania wody, wentylacji i klimatyzacji. Lista referencyjna którą dołączamy jest najlepszym przykładem profesjonalizmu naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.+ Poznaj naszych Partnerów...

Zapytanie ofertowe +

info.gif Potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach i usługach?

+ Złóż zapytanie...
  do góry Copyright © Prowinex Sp. z o.o. 2006 - All Rights Reserved - create by c16 remake by POLite