Strona główna  E-mail  Soon  
   
Informacje o firmie +

PROWINEX Sp. z o.o. pragnie złożyć na Państwa ręce ofertę ogólnie opisującą usługi świadczone przez naszą firmę i tym samym zaprosić Państwa do współpracy.
PROWINEX Sp. z o.o. jest firmą powstałą 18-05-2004r. Firma kontynuuje tradycje Zakładu Usług Technicznych „PROWINEX” istniejącego na rynku od 1992r. posiadającego wykwalifikowaną kadrę inżyniersko-techniczną.
Stawiając na wysoki poziom techniczny usług firma oferuje ich szeroki wachlarz, spełniając jednocześnie najwyższe wymagania klientów. Zaczynając od konsultingu i wspólnego wybrania optymalnego rozwiązania poprzez projekt, wykonanie, uruchomienie i regulację. Ściśle współpracujemy z renomowanymi dostawcami najnowocześniejszych technologii w branży, z kraju i zagranicy. Ich różnorodna oferta pozwala na zaspokojenie wysokich wymagań w zakresie jakości i trwałości urządzeń, jak i na realizację tańszych systemów, ale o odpowiednim standardzie technicznym. Na nasze prace udzielamy 4 letniej gwarancji, a na urządzenia i materiały użyte udzielamy gwarancji zgodnej z okresem gwarancji udzielonej przez producentów.PROWINEX Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną usługę w zakresie:

1. Projektujemy, dostarczamy, montujemy i uruchamiamy kotłownie parowe oraz wodne o dowolnym zakresie mocy. Wykonane przez nas kotłownie charakteryzuje; wysoki komfort cieplny, niski koszt eksploatacji, małe zużycie paliwa, prosta i bezpieczna obsługa. W kotłowniach montujemy kotły firmy HOVAL. Automatyka w montowanych kotłowniach wykonywana jest w oparciu o urządzenia firm SAIA Burgess, TELMATIK, BELIMO oraz DANFOSS.
2. Wykonujemy automatykę pogodową, zapewniając automatyczne dopasowanie temperatury budynku do zmian temperatury otoczenia, przy zachowaniu pełnego komfortu cieplnego.

Nasze usługi świadczymy również w zakresie:

1. Projektowania sieci cieplnych, instalacji c.o., c.w.u., kotłowni. Dokumentacje posiadają pełny zakres wymaganych uzgodnień.
2. Wykonujemy audyty energetyczne. Doświadczona kadra projektowa zapewnia wysoki poziom prac i daje gwarancję prawidłowego doboru urządzeń do konkretnych warunków obiektowych.
3. Opracowujemy analizy cieplne Oferta naszej firmy obejmuje urządzenia i usługi, które znajdują zastosowanie w sieciach i instalacjach zarówno ciepłej jak i zimnej wody, kotłowniach, ciepłowniach oraz węzłach cieplnych. Lista referencyjna którą dołączamy jest najlepszym przykładem profesjonalizmu naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.+ Poznaj naszych Partnerów...

Zapytanie ofertowe +

info.gif Potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach i usługach?

+ Złóż zapytanie...
  do góry Copyright © Prowinex Sp. z o.o. 2006 - All Rights Reserved - create by c16 remake by POLite 2020